Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
12.02.2024 18:48

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Yunus Oğan ile birlikte Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Bürosunu ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Ergün, “Şehitlerimizin nuru, gazilerimizin onuruyla bin yıldır bu topraklarda bir ve beraberiz. Tüm şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Turgutlu programında Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu Şubesine ziyarette bulundu. Başkan Ergün'e ziyareti esnasında Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Yunus Oğan, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, AK Parti İlçe Başkanı Serkan Baş, MHP İlçe Başkanı Halil Konuş ile AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları eşlik etti. Şube Başkanı Ahmet İlter ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Başkan Ergün, dernek üyeleriyle sohbet etti, taleplerini dinledi. Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün gerçekleştirdiği çalışmaları anlatan Başkan Ergün, Manisalılara en iyi hizmet ulaştırmanın çabası içerisinde olduklarını kaydetti.

 

Dernek Başkanı İlter, Teşekkür Etti

Başkan Ergün konuşmasının devamında, “Şehitlerimizin nuru, gazilerimizin onuruyla bin yıldır bu topraklarda bir ve beraberiz. Tüm şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı. Dernek Başkanı Ahmet İlter de ziyareti nedeniyle Başkan Ergün ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, dernek faaliyetleri ile ilgili bilgiler aktardı.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu