Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
02.03.2024 19:00

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Demirci Belediye Başkan Adayı Erkan Kara ile birlikte Demirci’de AK Parti İlçe Başkanlığı, MHP İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu. Cumhur İttifakı’nın birlikteliğine bir kere daha vurgu yapan Başkan Cengiz Ergün, bu birlikteliğin sandığa yansıyacağına inancının tam olduğunu söyledi. 

İlçe ziyaretlerine Demirci ile devam eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Demirci’de AK Parti İlçe Başkanlığı, MHP İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu. Başkan Ergün’e ziyaretleri esnasında Cumhur İttifakı Demirci Belediye Başkan Adayı Erkan Kara, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, KAÇEP İl Başkanı Gonca Aras, KAÇEP İlçe Başkanı Şeyma Özkara, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tayyar Gökkaya eşlik etti. İlk olarak AK Parti İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulunan Başkan Cengiz Ergün ile Başkan Adayı Erkan Kara, AK Parti İlçe Başkanı Nurullah Akgün ve parti teşkilatı ile buluştu. Ardından MHP İlçe Başkanlığı’nda İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz ve parti teşkilatı ile bir araya gelen Başkan Ergün, son olarak Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı’nda Ocak Başkanı Burak Özçil’i ziyaret etti. 
“Demirci’yi Birinci Çıkaracağız”
Ziyaretlerde konuşan Cumhur İttifakı Demirci Belediye Başkan Adayı Erkan Kara, “Yaklaşık 720 milyon liralık yatırımı Demirci’ye kazandıran bir Büyükşehir Belediye Başkanımız var. Altyapı yatırımları çok zordur. Bu fedakarlığı Cengiz Başkanımız Demirci’ye gösterdiği için kendisine vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum. 17 ilçe içinde Demirci’yi birinci çıkarma sözünü veriyorum. Kendime 1 oy isterken, Cengiz Başkanımıza 3 oy istiyorum” ifadelerini kullandı. 
Demirci’nin Dev Yatırımlarını Anlattı
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı’nın çok iyi noktalarda olduğunu gördüğünü belirten Başkan Ergün, “Demirci ilçemizin muhtarları ne zaman bize gelse hiçbir zaman boş dönmediler. Asfalt, kilit parke, su deposu dediler hepsini karşılamaya çalıştık. En önemlisi ilçemizde altyapı çalışmaları ve atıksu arıtma tesisi yapıyoruz. 720 milyon lira gibi bir rakamla Demirci ilçe merkezinde yatırımlar yaptık. Alnımız açık ve pak bir şekilde vatandaşlarımıza ulaşmak için hizmetlerimizi götürmeye çalıştık” dedi. Cumhur İttifakı birlikteliğinin sahaya yansıtıldığında başarılamayacak hiçbir şey olmayacağını vurgulayan Başkan Ergün, “Demirci bunu ispatlayacak bundan hiç şüphem yok. Rekor Kula ilçemizde. Ben Demirci’de yüzde 80’lerin üzerinde oy alınacağına inanıyorum” diye konuştu. 
 

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu