Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
02.03.2024 19:47

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Demirci ilçe ziyaretinde ilçede faaliyet gösteren odaların başkanları ile bir araya geldi.  Başkan Ergün geride kalan süreçte Demirci ilçesine 720 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyleyerek, Cumhur ittifakının gücü ile yatırımların devamının geleceğini söyledi. 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Demirci Belediye Başkan Adayı Erkan Kara ile birlikte ilçede bulunan oda başkanlarıyla bir araya geldi. Başkan Ergün’e toplantıda MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe eşlik etti. 
Talepleri Dinledi, Yatırımlar Hakkında Bilgi Verdi
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, geride kalan süreçte Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından ilçeye kazandırılan 720 milyon liralık proje ve yatırımlar hakkında bilgiler verirken, önümüzdeki dönem için hayata geçirilecek projeler hakkında bilgilendirmede bulundu. Verdiği bilgilerin ardından Başkan Ergün, oda başkanlarının taleplerini dinledi. 
Başarılar Dilediler
Toplantının ardından oda başkanları 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin hayırlı olmasını temenni ederek Başkan Ergün ve Erkan Kara’ya başarılar dilediler.
Muharip Gaziler İle Bir Araya Geldi
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Demirci programında Muharip Gaziler ile de bir araya geldi. Başkan Ergün ve Demirci Belediye Başkan Adayı Erkan Kara, Muharip Gaziler Derneği Demirci İlçe Temsilcisi Kamil Aydemir ve dernek üyeleriyle sohbet etti. 

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu