Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
28.03.2024 11:05

Manisa Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınmanın sağlanması için projelerini birer birer hayata geçirip üreticilerin hizmetine sunuyor. ‘Büyükbaş Hayvanlarda Sağım Hijyeni Projesi’ kapsamında sağım hijyen seti, Gördesli üreticilere yüzde 100 hibeli olarak teslim edildi. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, kırsal ve tarımsal kalkınmayı sağlamak için hayata geçirdiği birçok projeye yenilerini ekleyerek desteklerine devam ediyor. Bunlardan biri olan ‘Büyükbaş Hayvanlarda Sağım Hijyeni Projesi’ ile kırsalda yaşayan üreticiler, hayvanlarından elde ettikleri ürünü daha sağlıklı bir şekilde tüketiciye sunma imkânına kavuşuyor. Hijyen setleriyle hem büyükbaş hayvanlar hem de üreticiler üretim sürecini hastalıklardan korunarak gerçekleştiriyor. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler proje kapsamında Gördes ilçesinin Köseler Mahallesi’nde, 10 baş ve altında büyükbaş sağmal hayvan varlığına sahip üreticilere sağım hijyen seti dağıtarak üreticinin yanında yer aldı. Hijyen Seti, sağım öncesi meme dezenfektanı, sağım öncesi meme daldırma kabı, sağım sonrası meme dezenfektanı ve sağım sonrası meme daldırma kabını kapsıyor. Üretimde hijyeni arttıracak olan bu hijyen seti üreticiye yüzde 100 hibeli olarak teslim edilirken mahalle sakinlerine hijyen ürünlerinin kullanımı hakkında bilgi verildi. Üreticiler, destekleri nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekiplerine teşekkür etti.
 

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu