Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
29.03.2024 11:35

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü ve Başkan Danışmanı Mimar Azmi Açıkdil, 22. Dönem TBMM Başkanı Bülent Arınç’ın Manisa Öğretmen Evi’nde düzenlediği iftar programına katıldı.

22. Dönem TBMM Başkanı ve eski Milletvekili Bülent Arınç, Manisa Öğretmen Evi’nde iftar programı gerçekleştirdi. Ezanın okunmasıyla beraber dualarla oruç açıldı. 22. Dönem TBMM Başkanı Arınç’ın iftar programında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü ve Başkan Danışmanı Mimar Azmi Açıkdil’in yanı sıra AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Mücahit Arınç, AK Parti MKYK Üyesi Doç. Dr. Nevin Sert, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, MHP Manisa İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik başta olmak üzere önceki dönem bürokratlar, akademisyenler, iş insanları, hukukçular, esnaflar, eğitim camiası ve basın mensupları yer aldı. Oruçların açılmasının akabinde bir konuşma gerçekleştiren önceki dönem Meclis Başkanı Arınç, birçok misafirle isim isim selamlaştıktan sonra Manisa’ya dair anılarını içeren anekdotlar paylaştı. Mübarek Ramazan ayının herkese huzur ve bereket getirmesini dileyen Arınç, iftar programına katılarak kendisini onurlandıran misafirlere teşekkür ettiğini belirtti. Hediye takdimlerinin de yapıldığı program fotoğraf çekimlerinin ardından noktalandı.
 

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu