Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
24.04.2024 10:51

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Mesir Macunu Festivali kapsamında gerçekleştirilen “Sokakta Müzik Var” etkinlikleri, vatandaşları ve müzik gruplarını meydanlarda bir araya getirdi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın da beraberinde getirdiği coşkuyla çocuklar ve vatandaşlar, şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Mesir Macunu Festivali kapsamında gerçekleştirilen “Sokakta Müzik Var” etkinlikleri, vatandaşları ve müzik gruplarını meydanlarda bir araya getirdi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın da beraberinde getirdiği coşkuyla çocuklar ve vatandaşlar, şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi. Etkinliklerde Türk Halk Müziği’nden pop müziğe varana kadar çeşitli tarzlarda şarkılar seslendirildi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın Mesir Macunu Festivali kapsamındaki etkinliklerle beraber kutlanması Manisalı vatandaşlara çifte bayram havası yaşattı.  Çocuklar ve ailelerin yaşadığı mutluluk fotoğraf karelerine de yansıdı. Mesir saçım törenin düzenleneceği 28 Nisan Pazar gününe kadar müzik grupları; 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Şemsiyeli Sokak, Kafeler Caddesi, Ulupark, Saruhan Park, Şeyh Fenari Camii Minik Amfi, Malta Parkı, Magnesia AVM, Laleli Yürüyüş Parkı, Manisa Meydan AVM ile Atatürk Kent Park Amfi Tiyatro’da vatandaşlarla buluşmayı sürdürecek. 
 

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu