Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
29.04.2024 17:30

Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şubesi Onursal Başkanı Mübeccel Kafkaslı, Şube Başkanı Melahat Uz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şubesi Onursal Başkanı Mübeccel Kafkaslı, Şube Başkanı Melahat Uz ve Yönetim Kurulu Üyelerini konuk etti. Türk Kadınlar Konseyi heyeti, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, Manisalıların çok büyük desteğiyle Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mimar Ferdi Zeyrek'i tebrik etti. Onursal Başkan Mübeccel Kafkaslı, şube yönetimini tek tek tanıtarak çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti paylaşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek de, ortak akıl vurgusu yaptı. Başkan Zeyrek, “Manisa’mıza katkı sağlayacak tüm hizmetlerde omuz omuza olacağız. Her türlü çalışmada yine bu kentin içerisinde fikir sahibi, bilgi sahibi vatandaşlarımızla görüş alışverişinde bulunacağız. Sizlerin de görüşlerini önemseyerek, ortak akılda kentimize güzel hizmetler kazandıracağız” dedi.

 

 

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu