Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
29.04.2024 17:32

Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek’e makamında ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Başkan Zeyrek, makamında Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Dernek Başkanı Hoşgül, kendilerini kabul ettikleri için Başkan Ferdi Zeyrek’e teşekkürlerini ve hayırlı olsun dileklerini ileterek, Azerbaycan’a özgü porselen tabak hediye takdim etti. Dernek Başkanı Hoşgül, yönetim kurulu üyelerini tanıttı, derneklerinin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında Başkan Zeyrek’e bilgi verdi. Başkan Zeyrek, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederken, Dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu