Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
10.05.2024 12:38

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, eski Manisa Belediye Başkanı Zafer Ünal ve beraberindekileri ağırladı. Başkan Zeyrek’i tebrik ederek başarı dileklerini ileten Zafer Ünal, Manisa’ya hizmet vermenin gurur verici olduğunu ifade etti.

1989-1994 yılları arasında Manisa Belediye Başkanlığı yapan Zafer Ünal; Mimar Abdullah Yetişen, Mimar Halim Sezici, İnşaat Mühendisi Nazmi Şengül, Diş Hekimi Remzi Örümlü ve Spor Eğitmeni Emre Yetişen ile birlikte, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek’e tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Konuklarını kapıda karşılayan ve ziyaretleri nedeniyle mutluluğunu ifade eden Başkan Zeyrek, teşekkürlerini sundu. Başkan Zeyrek’i tebrik ederek başarı dileklerini ileten Zafer Ünal da, Manisa’ya hizmet vermenin gurur verici olduğunu ifade etti.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu