Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
10.05.2024 16:05

Soma Hayme Ana Anaokulu öğrencileri, Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Soma İtfaiye Amirliğini ziyaret etti. Yapılan ziyarette, minik öğrencilere itfaiye kıyafeti giydirildi, araçlara da bindirilen minik öğrenciler itfaiye ve çalışmaları hakkında bilgilendirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, Soma ilçesinde bulunan Hayme Ana Anaokulu öğrencilerini ağırladı. Yapılan ziyarette minik öğrencilere itfaiyeci kıyafeti giydirilerek akabinde itfaiye araçlarının tanıtımı yapıldı. İtfaiye ekipleri minik öğrencilere itfaiyenin görevleri ile çalışma alanları hakkında bilgilendirmede bulundu. İtfaiyecilik mesleğinin de tanıtıldığı ziyarette öğrenciler yangının oluşumu, nedenleri, yangın esnasında yapılması gerekenler ve yangın tedbirleri hakkında bilgilendirildi. İtfaiyecilere merak ettikleri soruları sorma fırsatı da bulunan minik öğrenciler, hem eğlendi hem öğrendi.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu