Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
11.05.2024 17:25

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınlayarak, tüm annelerin ve anne adaylarının gününü kutladı. Başkan Zeyrek, “Hayata gözümüzü açtığımız ilk andan itibaren sevgi dolu yüzü, merhameti ve eşsiz şefkati ile karşılaştığımız annelerimiz; yeryüzünün kanatsız melekleridir” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında şunlara yer verdi: “Anne demek: sevgi ve şefkatin kaynağı, hayatımızın ilk öğretmeni, sabır ve fedakârlığın simgesi, güvenli limanımız demektir. Bizlere sevgiyi, güveni, mücadeleyi öğreten; hayatımızın her anında çok kıymetli bir yol gösterici olan annelerimiz, yalnızca bir gün değil, her gün başımızın tacıdır. Hayata gözümüzü açtığımız ilk andan itibaren sevgi dolu yüzü, merhameti ve eşsiz şefkati ile karşılaştığımız annelerimiz; yeryüzünün kanatsız melekleridir. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak annelerimizin ve onların kıymetli evlatlarının yüzünü güldürebilmek hedefiyle çok çalışacağız. Bu duygularla başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere; çok değerli annem ve sevgili eşim ile birlikte Dünyamızın en değerli varlığı tüm annelerin ve anne adaylarının Anneler Günü’nü kutluyorum. İyi ki varsınız!”

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu