Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
12.05.2024 19:16

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, 13 Mayıs 2014’te meydana gelen ve 301 maden emekçisinin yaşamını yitirdiği maden faciasının 10’uncu yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Hepimizi derinden sarsan Soma maden faciasında hayatlarını kaybeden maden emekçilerimizi asla unutmayacağız” ifadelerine yer verdi.

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek’in Soma maden faciasının 10’uncu yılı dolayısıyla yayınladığı mesajında, şu ifadelere yer verildi: “13 Mayıs 2014’te, milletçe hepimizi derinden yaralayan, yüreklerimize kor düşüren, yıllar geçse de acısını hiçbir zaman unutmayacağımız büyük bir acı yaşadık. Hayatlarını yeraltındaki karanlığa ve zorluklara adamış kahraman madencilerimizi büyük bir saygı ve minnetle anıyorum. Ülkemizin ve dünyamızın zengin kaynaklarını yeryüzüne çıkarmak için yerin yüzlerce metre altında fedakârca çalışan tüm emekçilerimize de saygılarımı sunuyorum. Bu büyük felaketin acısı, yüreğimizdeki tazeliğini koruyor. Hepimizi derinden sarsan Soma maden faciasında hayatlarını kaybeden maden emekçilerimizi asla unutmayacağız. 13 Mayıs 2014’te Soma’mızda yaşanan bu talihsiz faciadan dersler çıkararak, madenlerde iş güvenliğinin daha da sağlamlaştırılması için gerekli tüm adımların devletimiz tarafından kararlılıkla atılması gerektiğine inanıyorum. Maden emekçilerimizin ve tüm insanlarımızın can güvenliği, her şeyden önce gelir ve bu konu asla taviz verilecek bir konu değildir. Bu duygu ve düşüncelerimle 301 maden emekçisi şehidimizi saygıyla rahmetle anıyorum. Mekanları cennet olsun.”

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu