Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
21.05.2024 18:07


Manisa Rumeli Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Altan Hafızismailoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Manisa Rumeli Balkan Göçmenleri Derneği üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek’e makamında ziyarette bulundu. Kendilerini kabulü nedeniyle Başkan Zeyrek’e teşekkür eden Dernek Başkanı Altan Hafızismailoğlu yönetimini tanıtarak başkanlıklarının hayırlı olmasını diledi. Başkan Hafızismailoğlu, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Derneklerinin amacının gelenek, görenek, örf ve adetlerini yaşatmak olduğunu, üyeler arasında yardımlaşma ve dayanışmayı ön plana çıkarmaya çalıştıklarını ifade etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek “Manisa halkı olarak hep birlikte başaracağız, birlikte olmak zorundayız. Bizim 280 bin 300 bin oyumuz varken 500 bin oy aldık, yaklaşık 210bin tane emanet oy var. Bu emanete öncelikle sahip çıkmak lazım” dedi. Başkan Hafızismailoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu