Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
23.05.2024 10:24

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Manisa Celal Bayar Üniversitesi İletişim Fakültesinde düzenlenen Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında hazırlanan ‘İtfaiye İlk Yardımı ve Anında Müdahale Hayat Kurtarır’ konulu proje kapsamında, üniversite öğrencilerine teorik ve uygulamalı eğitim verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Manisa Celal Bayar Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi Dilara Yentür’ün “İtfaiye İlk Yardımı ve Anında Müdahale Hayat Kurtarır” projesi kapsamında üniversitede eğitim verdi. Manisa Celal Bayar Üniversitesi İletişim Fakültesinde düzenlenen Topluma Hizmet Uygulamaları dersine katılan Büyükşehir itfaiyesi, öğrencilere yangın, trafik kazası, ilk yardım ve kurtarma gibi konularda teorik eğitim verdi. Eğitimin ardından fakülte bahçesinde yangın söndürme tatbikatı gerçekleştirildi.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu