Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
23.04.2015 19:14

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Çocuk Korosu, 475’inci Manisa Mesir Macunu Festivali etkinlikleri kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel konser verdi. Yaklaşık 70 çocuğun birbirinden güzel şarkıları seslendirdiği konserde, çocukların performansı göz doldurdu.

Bu yıl 475’incisi düzenlenen Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali coşkusu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramıyla katlandı. Festival kapsamında çocuklar için düzenlenen etkinliklerle, bayram doyasıya kutlandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Çocuk Korosu da bayrama özel konser düzenledi. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konseri Manisalılar ve çocukların aileleri ilgiyle izledi. Koro şefi Mustafa Çıraklar eşliğinde sahneye çıkan çocuklar, ilk olarak piyona çaldı. Çocukların piyona resitali büyük alkış aldı. Ardından çocuk korosunun sahnede birbirinden güzel şarkıları seslendirdi. Dans gösterileri ile renklenen konseri izleyen Manisalılar gösteriyi cep telefonlarına kaydederek ölümsüzleştirdi.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu