29.12.2011 13:45

Manisa Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursu (MASMEK) Mozaik Eğitmeni Nilgün Özbayır, kursiyerlerle birlikte Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Özbayır, kendilerine sağladığı imkânlardan dolayı Belediye Başkanı Ergün’e teşekkür ederken, özel taşlardan hazırladıkları üzerinde üzüm figürü bulunan tablo hediye etti.

Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MASMEK Mozaik Eğitmeni Nilgün Özbayır ile birlikte kursiyerlerden Ceyla Odabaşı’nı makamında kabul etti. Ziyarette Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür eden Özbayır, “Bizlere Manisa Belediyesi olarak çok iyi imkânlar sunuyorsunuz. Manisalı bayanlar el becerilerini özgürce hayata geçirebilecekleri ve sergileyebilecekleri mekânlara kavuştu. Birçok meslek dalında kurs verilen MASMEK’te meslek sahibi olarak geçimini sağlayan arkadaşlarımız var. Onlarında sizlere teşekkürlerini getirdim” dedi. Kendisinin daha önce özel olarak bir atölye açmayı düşündüğünü ancak MASMEK’in imkânları doğrultusunda bu isteğinden vazgeçtiğini sözlerine ekleyen Özbayır, “MASMEK’te her türlü çalışmayı yapabileceğimiz bir ortam var. Bu nedenle özel bir atölye açmaktan vazgeçerek, MASMEK’te eğitim vermeye başladım. Sizlerin sayesinde çok iyi çalışmalar yapıyoruz” dedi. Özbayır, konuşmasının ardından özel taşlardan hazırladığı üzerinde üzüm figürü bulunan mozaik tabloyu, Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e hediye etti.

Sergi Sayıları Artmalı

Mozaik Eğitmeni ve kursiyerlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Cengiz Ergün’de, geçtiğimiz günlerde Meclis Salonu Fuayesi’nde açılan sergiden bahsetti. Sergiyi gezdiğini ve el emeği, göz nuru ürünleri çok beğendiğini ifade eden Başkan Ergün, “Sergi sayılarını daha da arttırmalısınız. Yaptıklarınızı Manisalılarla daha çok paylaşmalısınız” dedi.

Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu