Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
HABERLER
Büyükşehir Personellerine Etik Eğitimi Verildi
29.05.2024 12:45

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 25-31 Mayıs Etik Haftası etkinlikleri kapsamında personellere yönelik “Etik Eğitimi” düzenledi.

Manisalılara daha iyi ve daha kaliteli hizmetler verebilmek adına hizmet içi eğitimlerini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, 25-31 Mayıs Etik Haftası etkinlikleri kapsamında personellerine yönelik “Etik Eğitimi” verildi. BESOT konferans salonunda düzenlenen eğitime Manisa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Dairesi Eğitim Şube Müdürü Funda Arslan, Etik Eğitimci Serra Hazneci Yüksel ve belediye personelleri katıldı. Etik Eğitimci Serra Hazneci Yüksel tarafından, Kamuda etik kültürünü yerleştirmek üzere verilen eğitimlerde, kamu çalışanlarının görevlerini yürütürken uymaları gereken etik davranış ilkeleri hakkında bilgilendirmeler yapılarak farkındalık oluşturuldu. Etik kavramının tanımlanmasıyla başlayan eğitimlerde; kurumun eşitlikçi ve şeffaf hizmet anlayışını çalışanlara yerleştirmek ve vatandaş memnuniyetinin artırılmasını sağlamak amaçlandı.

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2024 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu