HABERLER
Komisyon Çalışmaları Yeni Yılda da Hızla Devam Ediyor
03.01.2023 16:58

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Trafik ve Ulaşım ile Altyapı Mesken ve Kentsel Yenileme karma komisyonu, yeni yılın ilk toplantısını Salihli ilçesinde; Trafik ve Ulaşım Komisyonu ise Kula ilçesinde gerçekleştirdi.

 

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Trafik ve Ulaşım ile Altyapı Mesken ve Kentsel Yenileme karma komisyonu, yeni yılın ilk toplantısını Salihli ilçesinde gerçekleştirdi. Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün’ün de yer aldığı toplantıda, talepler doğrultusunda yerinde incelemeler yapıldı. Okul kasisi, trafik işaret ve işaretçileri gibi çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan incelemelerde, UKOME’ye ve Büyükşehir Belediye Meclisine iletilecek raporlar konusu da istişare edildi.

 

Trafik ve Ulaşım Komisyonu toplantısı da Kula ilçesinde gerçekleştirildi. “İlimiz sınırları içerisinde ulaşım ile ilgili sorunların çözülmesi için ilgili dairesiyle birlikte çalışma yapılması talebi” maddesi kapsamında gerçekleştirilen toplantıda, ilgili esnaf odaları temsilcileri, servis ve taksi temsilcileri yer aldı. Komisyon toplantısı sonrasında komisyon üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğünü de ziyaret etti.

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu