HABERLER
Palabıyık, Üç Aylar’ı Kutladı, Şehidimizi ve Atabarut’u Andı
16.01.2023 19:09

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık, Ocak Ayı Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı 2. Oturumu öncesinde yaptığı açıklamada, 23 Ocak’ta başlayacak olan Üç Aylar ve 26 Ocak’ta idrak edilecek olan Regaip Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diledi. Palabıyık, Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi'ndeki hain saldırı sonucu şehit olan Selçuk Kurt ile geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Akhisarspor Onursal Başkanı Yılmaz Atabarut’u rahmetle andı.

 

Ocak Ayı Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı 2. Oturumu öncesinde açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık, “Allah nasip ederse önümüzdeki hafta Pazartesi günü mübarek Üç Aylar’a ulaşmış olacağız. 26 Ocak’ta da Regaip Kandili’ni hayırlısıyla idrak edeceğiz. Ben şimdiden, siz değerli meclis üyelerimizin, belediye başkanlarımızın, hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin üç aylarını ve Regaip Kandilini kutluyorum. Bu mübarek günlerin ülkemize ve milletimize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini yüce Allah’tan diliyorum” dedi.

Şehidimize ve Atabarut’a Rahmet Diledi

Palabıyık, “Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi'nde bölücü hainler tarafından düzenlenen havan saldırısı sonucunda şehit olan kahraman evladımız Selçuk Kurt'a yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve silah arkadaşlarına sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun. Geçtiğimiz hafta vefat eden Akhisar’ımızın değerli iş insanlarından ve Akhisarspor’un Kurucu Başkanlığını yapmış olan Yılmaz Atabarut’a bir kez daha yüce Allah’tan rahmet diliyor, ailesine, sevenlerine ve Akhisarspor camiasına başsağlığı ve sabır dileklerimizi iletiyoruz. Mekanı cennet olsun” diye konuştu.

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu