Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
HABERLER
“Ramazan ayının sağlık, huzur, bolluk ve bereket getirmesini diliyorum”
14.03.2023 20:15

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 14 Mart Tıp Bayramı, Çanakkale Zaferi ve Dünya Su Günü’nü kutladı, 23 Mart’ta başlayacak olan Ramazan ayının hayırlar getirmesini diledi.

 

Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı öncesinde açıklamalarda bulunan Başkan Ergün, “Bugün 14 Mart Tıp Bayramı gibi anlamlı bir günde toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Başta sağlıkçı kimlikleriyle aramızda olan Belediye Başkanlarımız, meclis üyelerimiz, daire başkanlarımız olmak üzere tüm sağlık emekçilerinin bayramını kutluyorum. Rabbim, eksikliklerini göstermesin. 18 Mart’ta şanlı Çanakkale Zaferi’mizin yıldönümünü kutlayacağız ve aziz şehitlerimizi anacağız. Bu vesileyle şanlı zaferimizin yıldönümünü kutluyor; başta büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve kahraman atalarımızı saygı ve rahmetle anıyorum” dedi.

Ramazan Ayının Hayırlar Getirmesini Diledi

Başkan Ergün, konuşmasının son kısmında şunlara yer verdi: “İçilebilir su kaynaklarının korunmasına ve arttırılmasına dikkat çekmek için kutlanan 22 Mart Dünya Su Günü vesilesiyle de, suyumuzun kıymetini bilip, israftan kaçınmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. 23 Mart günü Allah nasip ederse, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayına kavuşmuş olacağız. Yüce Allah hepimizi sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde mübarek Ramazan ayına kavuştursun. Ben şimdiden mübarek Ramazan ayının hepimize sağlık, huzur, bolluk ve bereket getirmesini diliyorum. Yüce Allah, tutacağımız oruçları, ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul etsin diyorum.”

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu