Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
HABERLER
Başkan Ergün Meclis Üyelerini Çalışmalar Hakkında Bilgilendirdi
20.03.2023 20:17

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Mart ayı Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’nda meclis üyelerine, geride kalan bir haftalık süreçte yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

Milletvekilliği aday adaylığı için AK Parti’li meclis üyesi Mürşit Gedizli’nin istifa ettiğini, yerine Büyük Birlik Partisi’nden Ahmet Orhan’ın geldiğini belirten Başkan Ergün, Orhan’a hayırlı olsun dileklerini iletti, çalışmalarında başarılar diledi. Geçtiğimiz hafta amatör spor kulüplerine nakdi destek sağladıklarını belirten Başkan Ergün, “Geçtiğimiz Çarşamba günü, artık geleneksel hale getirdiğimiz Amatör Spor Kulüplerimize Nakdi Yardım törenimizi gerçekleştirdik. Manisa’mız genelinde mücadele veren 97 amatör spor kulübünün genç takımlarını da dahil ettiğimizde, toplam 278 takıma tam 1 milyon 682 bin TL’lik nakdi destek sağlamış olduk. Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yapmalarına fırsat tanıyan ve onların zararlı alışkanlıklardan uzak durması noktasında imkan sağlayan kulüplerimize desteğimizin devam edeceğini de belirtmek istiyorum” dedi.

13 Eylül Parkı Yenileniyor

Soma ilçe merkezindeki 13 Eylül Parkı’nda başlatılan yenileme çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Ergün, “Soma ilçemizde bulunan 13 Eylül Parkı’nın yenilenmesi için ihale süreci ve proje çalışmalarımızı tamamladık. Burada da geçtiğimiz Çarşamba günü yüklenici firmaya hayırlısıyla yer teslimini yaptık ve çalışmayı başlattık. 5 bin 700 metrekarelik alanda bulunan bu parkı; peyzaj düzenlemesi, havuzu ve aydınlatmasıyla güzel bir park haline getireceğiz. Ayrıca burada Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi de olacak. Onun inşaatı da kısa zaman içerisinde başlayacak. Soma ilçemiz için hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu