HABERLER
Başkan Ergün, Kadir Gecesi’ni, Bayramı ve 23 Nisan’ı Kutladı
11.04.2023 21:44

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı öncesinde yaptığı açıklamada, 17 Nisan’da idrak edilecek olan Kadir Gecesi’ni, 21 Nisan’da kutlanacak olan Ramazan Bayramı’nı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

 

Manisalıların Kadir Gecesi’ni tebrik ederek sözlerine başlayan Başkan Ergün, “17 Nisan günü, bin aydan daha hayırlı olduğu müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edeceğiz. Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan ayında inşallah yaşadığımız zor günleri de birlik ve beraberlik içinde aşacağız. Şimdiden tüm İslam aleminin, sizlerin ve hemşerilerimizin mübarek Kadir Gecesi'ni tebrik ediyor; bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun

Yaklaşan Ramazan Bayramı’nı da şimdiden tebrik eden Başkan Ergün, “21 Nisan’da da 11 ayın sultanı Ramazan ayını uğurlamanın burukluğu ve bayramın sevincini yaşayacağız. Ramazan Bayramı’nda kalplerimiz ve gönüllerimiz afetzede kardeşlerimizle olacak. Bu zor günleri el ele vererek birlikte geride bırakacağız. Ramazan Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel yarınlara vesile olmasını, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, şimdiden Ramazan Bayramımızı kutluyorum” dedi.

23 Nisan’ı Kutladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutlayan Başkan Ergün, “Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı da şimdiden kutluyorum. Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığımız için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu