HABERLER
Başkanvekili Güzgülü Şehitlerimizi ve Yaşamını Yitirenleri Andı
09.05.2023 19:27

Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı öncesi açıklamalarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, annesini kaybeden Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Fehmi Gülen’e başsağlığı dileğinde bulunurken, Nusaybin, Şırnak ve Tel Abyad’da şehit düşen güvenlik güçlerimizi rahmetle andı.
 
Sözlerine Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Fehmi Gülen’e taziye dileklerini ilterek başlayan Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, “Geçtiğimiz hafta kıymetli annesini kaybeden Meclis Üyesi Arkadaşımız Fehmi Gülen’e, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Hatice teyzemize Rabbim rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı personelimiz Mustafa Köken’e de bir kez daha yüce Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. Mekanı cennet olsun. Mardin'in Nusaybin ilçesi kırsalında bölücü hainlerle çıkan çatışmada, Şırnak’ta meydana gelen elim trafik kazasında ve Barış Pınarı Harekat bölgesi Tel Abyad'da meydana gelen patlamada şehit olan evlatlarımıza yüce Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, aziz milletimize başsağlığı ve sabır, yaralanan evlatlarımıza da acil şifalar diliyoruz” dedi.
Seçimlerin Hayırlı Olmasını Diledi
Önemli günlere ilişkin açıklamalarda da bulunan Güzgülü, “Pazar günü millet olarak, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için hayırlısıyla sandık başına gideceğiz. Seçimlerin şimdiden ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyoruz. Yine Pazar günü, başımızın tacı kıymetli annelerimizin Anneler Günü’nü kutlayacağız. Bu vesileyle başta kadın meclis üyesi arkadaşlarımız ve çalışanlarımız olmak üzere, tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü şimdiden kutluyoruz. Ebediyete göç eden büyüklerimizin mekanı cennet olsun. 13 Mayıs 2014’te Soma ilçemizde meydana gelen ve 301 kardeşimizin şehit olduğu elim facianın yıl dönümü dolayısıyla hayatlarını kaybeden işçilerimizi de rahmetle anıyoruz” dedi.
Gençlik ve Spor Bayramı’nı Kutladı
Engelliler Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı da kutlayan Güzgülü, “10-16 Mayıs Engelliler Haftası vesilesiyle de tüm engelli vatandaşlarımıza aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir yaşam diliyoruz. 19 Mayıs’ta Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutlayacağız. Bu vesileyle şimdiden Bayramımızı kutluyor; başta büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanımız için canlarını ve kanlarını feda eden aziz şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz” diye konuştu.

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu